Tech Lead

Polska

14000 - 17000 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
50 - 99
Left
Finished
Technology stack
PHP:
Senior
MS SQL:
Senior
AWS:
Senior
cicd:
Senior
api:
Senior
Cities
Kraków
Description
Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii.

Czym będziesz się zajmować?
  • dbaniem i rozwojem technologii naszych platform E-commerce
  • zarządzaniem projektami
  • optymalizacją istniejących rozwiązań i nadzorem technologicznym

Aplikuj, jeśli:

  • masz 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z PHP (mile widziane Symfony),
  • posiadasz doświadczenie w pracy z użyciem chmury AWS;
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (gitlab)
  • masz doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi API (REST/SOAP),
  • znasz wzorce projektowe i standardy PSR,
  • świetnie znasz bazy danych MySQL,
  • Twoja znajomość j. angielskiego pozwala na swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Dostaniesz dodatkowe punkty za:
  • znajomość JavaScript (jQuery, Ajax), Bootstrap;
  • znajomość platform e-commerce

Benefity:

  • stawkę miesięczną: 13 000 - 17 000 zł netto (przy umowie B2B)
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie)
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also