Administrator baz danych SQL Server

Madiff

11000 - 15400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Microsoft systemy:
Senior
MSSQL Server:
Senior
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

? Opis stanowiska:

bie偶膮ce zarz膮dzanie bazami danych Microsoft SQL Server

analiza dost臋pno艣ci oraz pojemno艣ci aplikacji korzystaj膮cych z zarz膮dzanych baz danych

tworzenie kopii baz danych do cel贸w deweloperskich oraz testowych

wsp贸艂praca z zespo艂ami projektowymi w zakresie rozwoju zarz膮dzanych baz danych

? Wymagania:

wykszta艂cenie wy偶sze

3-letnie do艣wiadczenie w pracy na zbli偶onym stanowisku

znajomo艣膰 serwerowych system贸w operacyjnych Microsoft

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z optymalizacj膮 zapyta艅

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z zapewnieniem wysokiej dost臋pno艣ci

komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

mile widziane do艣wiadczenie w bran偶y kartowej

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶