Administrator baz danych SQL Server

Madiff

11000 - 15400 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
100 - 249
Left
Finished
Technology stack
Microsoft systemy:
Senior
MSSQL Server:
Senior
Cities
Remote, Warszawa
Description

? Opis stanowiska:

bie偶膮ce zarz膮dzanie bazami danych Microsoft SQL Server

analiza dost臋pno艣ci oraz pojemno艣ci aplikacji korzystaj膮cych z zarz膮dzanych baz danych

tworzenie kopii baz danych do cel贸w deweloperskich oraz testowych

wsp贸艂praca z zespo艂ami projektowymi w zakresie rozwoju zarz膮dzanych baz danych

? Wymagania:

wykszta艂cenie wy偶sze

3-letnie do艣wiadczenie w pracy na zbli偶onym stanowisku

znajomo艣膰 serwerowych system贸w operacyjnych Microsoft

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z optymalizacj膮 zapyta艅

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych

znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z zapewnieniem wysokiej dost臋pno艣ci

komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

mile widziane do艣wiadczenie w bran偶y kartowej

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also