Node.js/Typescript Developer

Polska

5000 - 9000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1 - 9
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
node.js:
Regular
lambda-serverless:
Mile widziane
nosql:
sql:
Miasta
Zdalnie, Tr贸jmiasto
Opis
Opis firmy
GoodFit.io jest szybko rosn膮cym startupem w bran偶y sales intelligence. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie tego jak pracuj膮 zespo艂y od sprzeda偶y i marketingu dooko艂a 艣wiata. Dostarczamy naszym klientom najlepsze dane i narz臋dzia, aby mogli skupi膰 si臋 na sprzeda偶y, zamiast na czasoch艂onnym researchu.

Opis stanowiska
Jako Developer b臋dziesz mia艂/a ogromny wp艂yw na rozw贸j naszego produktu. B臋dziesz pracowa膰 z ma艂ym, bardzo ambitnym zespo艂em, kt贸ry d膮偶y do innowacji na ka偶dym kroku i dostarczenia jak najwy偶ej jako艣ci dla naszych klient贸w.

B臋dziesz pracowa膰 nad:
  • systemami do pozyskiwania danych poprzez scraping a tak偶e u偶ywaj膮c zewn臋trznych API.
  • integracj膮 danych z r贸偶nych 藕r贸de艂 i tworzeniem centralnej bazy danych u偶ywanej mi臋dzy innymi do zastosowa艅 AI.
  • rozbudow膮 platformy GoodFit u偶ywan膮 przez naszych klient贸w.

Chcieliby艣my od Ciebie us艂ysze膰 je偶eli:
  • chcesz by膰 cz臋艣ci膮 szybko rosn膮cej firmy z ambitnymi celami.
  • jeste艣 osob膮 kt贸ra lubi wyzwania i rozwi膮zywanie ci臋偶kich problem贸w.
  • Twoim celem jest ci膮g艂y rozw贸j.
Oczekujemy od Ciebie:
  • znajomo艣ci Node.js lub Typescripta.
  • do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami Serverless (np. AWS Lambda, queues).
  • znajomo艣膰 bazy danych (zar贸wno SQL i NoSQL).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szybkie mo偶liwo艣ci rozwoju.
  • Prac臋 zdaln膮 i elastyczne godziny pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B, umow臋 o zlecenie lub umow臋 o prac臋.

Je偶eli jeste艣 zainteresowany/a pode艣lij nam przyk艂ady swojej pracy.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶