Node.js/Typescript Developer

Polska

5000 - 9000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1 - 9
Left
Finished
Technology stack
Typescript:
Regular
node.js:
Regular
lambda-serverless:
Nice to have
nosql:
sql:
Cities
Remote, Tr贸jmiasto
Description
Opis firmy
GoodFit.io jest szybko rosn膮cym startupem w bran偶y sales intelligence. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie tego jak pracuj膮 zespo艂y od sprzeda偶y i marketingu dooko艂a 艣wiata. Dostarczamy naszym klientom najlepsze dane i narz臋dzia, aby mogli skupi膰 si臋 na sprzeda偶y, zamiast na czasoch艂onnym researchu.

Opis stanowiska
Jako Developer b臋dziesz mia艂/a ogromny wp艂yw na rozw贸j naszego produktu. B臋dziesz pracowa膰 z ma艂ym, bardzo ambitnym zespo艂em, kt贸ry d膮偶y do innowacji na ka偶dym kroku i dostarczenia jak najwy偶ej jako艣ci dla naszych klient贸w.

B臋dziesz pracowa膰 nad:
  • systemami do pozyskiwania danych poprzez scraping a tak偶e u偶ywaj膮c zewn臋trznych API.
  • integracj膮 danych z r贸偶nych 藕r贸de艂 i tworzeniem centralnej bazy danych u偶ywanej mi臋dzy innymi do zastosowa艅 AI.
  • rozbudow膮 platformy GoodFit u偶ywan膮 przez naszych klient贸w.

Chcieliby艣my od Ciebie us艂ysze膰 je偶eli:
  • chcesz by膰 cz臋艣ci膮 szybko rosn膮cej firmy z ambitnymi celami.
  • jeste艣 osob膮 kt贸ra lubi wyzwania i rozwi膮zywanie ci臋偶kich problem贸w.
  • Twoim celem jest ci膮g艂y rozw贸j.
Oczekujemy od Ciebie:
  • znajomo艣ci Node.js lub Typescripta.
  • do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami Serverless (np. AWS Lambda, queues).
  • znajomo艣膰 bazy danych (zar贸wno SQL i NoSQL).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szybkie mo偶liwo艣ci rozwoju.
  • Prac臋 zdaln膮 i elastyczne godziny pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B, umow臋 o zlecenie lub umow臋 o prac臋.

Je偶eli jeste艣 zainteresowany/a pode艣lij nam przyk艂ady swojej pracy.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also