Senior Frontend Developer

Regular
Senior
Contract
B2B
Contract of mandate
Company size
50 - 99
Left
Finished
Technology stack
JavaScript:
Senior
TypeScript:
Regular
Vue:
Regular
JEST/Jasmine:
Regular
Docker:
Nice to have
GraphQL:
Cities
Remote
Description

Kim jeste艣my?

ITSG to innowacyjna firma typu software house dzia艂aj膮ca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyr贸偶niamy si臋 kompleksowo艣ci膮 i innowacyjno艣ci膮 przeprowadzonych projekt贸w i wdro偶onych produkt贸w dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz medi贸w.聽

Obecnie poszukujemy do艣wiadczonego Frontend Developera ze znajomo艣ci膮 vue, kt贸ry do艂膮czy do zespo艂u zajmuj膮cego si臋 budow膮 nowej platformy IoT dla maszyn przemys艂owych. W sk艂ad nowej platformy IoT wchodz膮 liczne mikrous艂ugi w rozumieniu rynku oraz funkcje takie jak monitorowanie stanu, wykrywanie anomalii, diagnostyka usterek. Praca w rozproszonym zespole mi臋dzynarodowym w metodologii Agile.

Zadania:

  • Implementacja nowej funkcji UI zgodnie z projektem ekranu: zaczynaj膮c od napisania samego komponentu UI, stylizuj膮c go za pomoc膮 css, pobieraj膮c odpowiednie dane i pisz膮c testy UI dla funkcjonalno艣ci. Obejmuje to g艂贸wnie reprezentacj臋 danych, np. z tabelami i wykresami, ale tak偶e funkcje administracyjne, takie jak zarz膮dzanie u偶ytkownikami,
  • Analiza istniej膮cych b艂臋d贸w (poniewa偶 jest to ca艂kiem nowe oprogramowanie, nie zdarza si臋 to cz臋sto),
  • Napisanie aplikacji, kt贸ra jest odpowiedziana za uwierzytelnianie, dostarczanie danych w postaci zapyta艅 / mutacji GraphQL, 艂膮czenie danych z r贸偶nych us艂ug backendowych (przez REST, ElasticSearch) i testowanie ich

Oczekujemy:

  • Min. 4 lata do艣wiadczenia w rozwoju oprogramowania w JavaScript i TypeScript,
  • Dobra znajomo艣膰 frameworka Vue,
  • Praktyczne do艣wiadczenie z frameworkami testowymi JEST/Jasmine
  • Znajomo艣膰 Docker i GraphQL lub ch臋膰 do nauki
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. B2) w mowie i pi艣mie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 80 - 120 +vat/h
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru sprz臋tu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii,
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also