Junior Frontend Developer

Polska

5000 - 7000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
restful:
Mile widziane
html5:
css3:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Obowiązki

-budowanie/ rozwijanie interfejsów aplikacji webowej
-poszukiwanie najlepszych rozwiązań projektowych, aby zapewnić elastyczność i wydajność projektowanych funkcjonalności systemów, a także UX
-uczestnictwo w spotkaniach z zespołem
-tworzenie dokumentacji technicznej w języku angielskim
-realizacja zadań przypisanych w systemie Jira

Wymagania

-doświadczenia na stanowisku Junior Frontend Developer – ok. 1 rok
-znajomość RESTFUL, szczególnie OData na poziomie średnim
-znajomość CSS3, HTML5 – na poziomie dobrym
-wiedza na temat najnowszych trendów w tworzeniu aplikacji w JS, HTML i CSS3
-znajomość dowolnych frameworków frontendowych
-znajomość TypeScript i/lub ES6+ - na poziomie podstawowym
-doświadczenie w pracy z menedżerami pakietów (np. npm)
-doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git)
-znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym - min. B1

Oferujemy

-umowa o pracę lub kontrakt – do wyboru
-rynkowe wynagrodzenie
-możliwość rozwoju umiejętności programistycznych przy wsparciu doświadczonego developera
-możliwość poznania frameworku SAP UI5-praca przy nowoczesnym, rozwijanym produkcie o szerokim zastosowaniu
-współpraca w międzynarodowym zespole z wykorzystaniem metodyki Agile
-bezpłatne lekcje języka angielskiego
-brak dress code, luźna atmosfera i nastawienie na współpracę
-możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej – do uzgodnienia
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.