Data Engineer

Omnipack Sp z o.o.

13000 - 16000 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
100 - 249
Left
Finished
Technology stack
ETL:
Senior
SQL:
Senior
AWS:
Regular
Cities
Remote, Warszawa
Description

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Czego szukamy u kandydatów:

  • -Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Data Engineer lub podobne
  • -Doświadczenie w analizie i projektowaniu procesów data flow
  • -Dobra znajomość SQL (PostgreSQL, MySQL, MSSQL)
  • -Dobra znajomość procesów ETL
  • -Doświadczenie w pracy w środowisku AWS
  • -Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację
  • -Proaktywne podejście, samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia
  • -Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i pracy pod presja czasu

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • -Analizowanie, utrzymywanie i tworzenie rozwiązań przetwarzania danych w chmurze
  • -Tworzenie raportów operacyjnych i analitycznych
  • -Mapowanie i automatyzacja procesów
  • -Projektowanie i wdrażanie ETL data flow (wraz z analizą wymagań biznesowych)
  • -Kontrola jakości danych
  • -Automatyzacja procesów operacyjnych

Czego możesz oczekiwać w zamian:

  • -Realny wpływ na rozwój firmy w Polsce i zagranicą
  • -Możliwość korzystania z benefitów np. : opieka medyczna, imprezy integracyjne, biuro w Centrum Warszawy
  • -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • -Pracę w młodym i energicznym zespole
  • -Swobodna kultura organizacyjna i możliwość pracy zdalnej
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also