DevOps Engineer

CDeX

6000 - 11000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Poznań
Opis
DevOps Engineer (Mid lub Senior)
Pełen etat/UoP lub B2B/częściowo zdalnie/Poznań

Jeśli cenisz sobie otwartą komunikację w zespole, praca według Ciebie to ciągłe doskonalenie a możliwość wpływu na dobór narzędzi jakich będziesz używał/a brzmi dobrze i do tego chciałbyś/abyś być częścią ciekawego projektu z obszaru Cyber Security to CDeX będzie dla Ciebie dobrym miejscem.

Pracując z nami będziesz aktywnie współtworzyć platformę treningową CDeX  https://cdex.cloud/ (Cyber Defence eXercise Platform) - unikalny i praktyczny produkt w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, którego zadaniem jest stałe zwiększanie wydajności oraz szybkości reakcji na różnego rodzaju incydenty z zakresu Cyber Security.

Twoje zadania:
  • Współtworzenie innowacyjnej platformy wykorzystującej framework OpenStack;
  • Stała współpraca z zespołem developerskim;
  • Opieka i rozwój narzędzi wchodzących w skład procesów CI/CD;
  • Monitorowanie i optymalizacja usług;
  • Proponowanie nowych rozwiązań i technologii;
  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznych.
Do pracy potrzebujesz:
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z administracją systemami i sieciami opartymi o system Linux/Unix;
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux/Unix;
  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań typu Infrastructure as Code;
  • Bardzo dobrej znajomości procesów konteneryzacji (Docker);
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania do wersjonowania kodu – GIT;
  • Bardzo dobrej znajomości popularnych rozwiązań wykorzystywanych w procesach CI/CD (m.in. Jenkins, GitLab i pokrewne narzędzia automatyzujące);
  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu funkcjonowania sieci, topologii i protokołów oraz wiedzy z zakresu działania protokołu TCP/IP i rozwiązywania problemów sieciowych;
  • Dobrej umiejętności budowania platform w popularnych środowiskach chmurowych (Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud, OVH);
  • Dobra znajomości Terraform;
  • Dobrej znajomości obsługi i konfiguracji aplikacji odpowiedzialnych za usługi typu: SMB, DNS, SMTP, SSH, FTP, HTTP (Apache, nginx, Tomcat), SQL (MariaDB/MySQL);
  • Dobrej znajomości przynajmniej jednego języka skryptowego;
  • Znajomości narzędzi JIRA i Confluence;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1.
    Warunki współpracy:
    • Umowa o pracę lub B2B zależnie od Twoich preferencji;
    • W czasie pandemii pracujemy 100% zdalnie leczy gdy sytuacja wróci do normy potrzebujemy Ciebie w biurze w Poznaniu minimum 2 dni w tygodniu;
    • Ważne abyś pracował/a z zespołem między 9.00 a 14.00, pozostałe 3h w ciągu dnia możesz elastycznie planować;
    • Praca w międzynarodowym środowisku min. z klientami z sektora rządowego i militarnego;
    • Indywidualny budżet na podnoszenie Twoich kwalifikacji;
    • Benefity – te standardowe jak opieka medyczna i te mniej oczywiste jak masaże biurowe.

    Wyślij swoje CV bezpośrednio do marta.jakubowska@vectorsynergy.com
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.