DevOps Engineer

CDeX

6000 - 11000 PLN

Level
Regular
Senior
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
50 - 99
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Poznań
Description
DevOps Engineer (Mid lub Senior)
Pełen etat/UoP lub B2B/częściowo zdalnie/Poznań

Jeśli cenisz sobie otwartą komunikację w zespole, praca według Ciebie to ciągłe doskonalenie a możliwość wpływu na dobór narzędzi jakich będziesz używał/a brzmi dobrze i do tego chciałbyś/abyś być częścią ciekawego projektu z obszaru Cyber Security to CDeX będzie dla Ciebie dobrym miejscem.

Pracując z nami będziesz aktywnie współtworzyć platformę treningową CDeX  https://cdex.cloud/ (Cyber Defence eXercise Platform) - unikalny i praktyczny produkt w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, którego zadaniem jest stałe zwiększanie wydajności oraz szybkości reakcji na różnego rodzaju incydenty z zakresu Cyber Security.

Twoje zadania:
  • Współtworzenie innowacyjnej platformy wykorzystującej framework OpenStack;
  • Stała współpraca z zespołem developerskim;
  • Opieka i rozwój narzędzi wchodzących w skład procesów CI/CD;
  • Monitorowanie i optymalizacja usług;
  • Proponowanie nowych rozwiązań i technologii;
  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznych.
Do pracy potrzebujesz:
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z administracją systemami i sieciami opartymi o system Linux/Unix;
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux/Unix;
  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań typu Infrastructure as Code;
  • Bardzo dobrej znajomości procesów konteneryzacji (Docker);
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania do wersjonowania kodu – GIT;
  • Bardzo dobrej znajomości popularnych rozwiązań wykorzystywanych w procesach CI/CD (m.in. Jenkins, GitLab i pokrewne narzędzia automatyzujące);
  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu funkcjonowania sieci, topologii i protokołów oraz wiedzy z zakresu działania protokołu TCP/IP i rozwiązywania problemów sieciowych;
  • Dobrej umiejętności budowania platform w popularnych środowiskach chmurowych (Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud, OVH);
  • Dobra znajomości Terraform;
  • Dobrej znajomości obsługi i konfiguracji aplikacji odpowiedzialnych za usługi typu: SMB, DNS, SMTP, SSH, FTP, HTTP (Apache, nginx, Tomcat), SQL (MariaDB/MySQL);
  • Dobrej znajomości przynajmniej jednego języka skryptowego;
  • Znajomości narzędzi JIRA i Confluence;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1.
    Warunki współpracy:
    • Umowa o pracę lub B2B zależnie od Twoich preferencji;
    • W czasie pandemii pracujemy 100% zdalnie leczy gdy sytuacja wróci do normy potrzebujemy Ciebie w biurze w Poznaniu minimum 2 dni w tygodniu;
    • Ważne abyś pracował/a z zespołem między 9.00 a 14.00, pozostałe 3h w ciągu dnia możesz elastycznie planować;
    • Praca w międzynarodowym środowisku min. z klientami z sektora rządowego i militarnego;
    • Indywidualny budżet na podnoszenie Twoich kwalifikacji;
    • Benefity – te standardowe jak opieka medyczna i te mniej oczywiste jak masaże biurowe.

    Wyślij swoje CV bezpośrednio do marta.jakubowska@vectorsynergy.com
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also