Backend PHP Developer

Technology stack
PHP:
Senior
MySQL:
Senior
Symfony:
Senior
orm:
Senior
mvc:
Senior
Typescript:
Regular
git:
Regular
rest-api:
Regular
Docker:
Nice to have
elasticsearch:
redis:
rabbitmq:
Cities
Poznań
Description
GAMIVO - rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

●      rozwój platformy e-commerce

●      dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej

●      utrzymywanie systemu oraz platformy

●      współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności

●      integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

●      programujesz w języku PHP i cieszy Cię obiektowa ewolucja języka,

●      znasz Symfony lub przynajmniej jeden framework PHP,

●      wiesz, co to jest MVC, dziedziczenie i fabryka abstrakcyjna,

●      masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i słyszałeś o ORM,

●      potrafisz tworzyć REST API,

●      znasz dowolny system kontroli wersji,

●      znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,

●      przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie, chcesz poszerzać swoje umiejętności i wiedzę,

●       masz poczucie humoru i nie przeszkadza Ci bardzo swobodna atmosfera pracy

MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI:

●      zaawansowana wiedza bazodanowa, optymalizacja zapytań i indeksów,

●      doświadczenie w środowisku Docker,

●      znajomość technologii RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,

●      doświadczenie z frameworkiem Angular i/lub językiem TypeScript

MAMY DLA CIEBIE:

●      pracę w młodym zespole,

●      biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

●      zniżkę na zakup gier i produktów dostępnych na platformie,

●      free food day, no limited coffee,

●      imprezy integracyjne,

●      dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,

●      elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

●      kartę multisport,

●      umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also