PHP Developer

Polska

9000 - 12000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
25 - 49
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Remote, 艁贸d藕
Description
Sky-Shop to polska platforma sklep贸w internetowych dzia艂aj膮ca w modelu SaaS, istniej膮ca od 2009 roku z kt贸rej do tej pory skorzysta艂o ponad 35 000 sklep贸w internetowych. W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko聽programisty PHP.

Jako聽PHP Developer b臋dziesz odpowiedzialny/a za rozw贸j oprogramowania Sky-Shop poprzez tworzenie nowych funkcjonalno艣ci, modu艂贸w, integracji jak i rozwijanie aktualnych rozwi膮za艅. Wierzymy 偶e Twoja praca wniesie du偶o innowacji i sprawi 偶e sklepy dzia艂aj膮ce na Sky-Shop b臋d膮 jeszcze lepsze.

B臋dziesz mia艂 r贸wnie偶 mo偶liwo艣膰 pracy z "przemoBB" czyli tw贸rc膮 skryptu "phpBB by Przemo" z kt贸rego w latach 艣wietno艣ci korzysta艂o ponad 20ty艣. for internetowych.

Do艂膮czysz do zespo艂u Scrum'owego sk艂adaj膮cego si臋 z Front-End Developer贸w, PHP Developer贸w (wielu Senior贸w), Tester贸w, DevOps'贸w i PMa.

Jakie zadania czekaj膮 na Ciebie:
  • Tworzenie nowych i rozw贸j istniej膮cych funkcjonalno艣ci, integracji, modu艂贸w i optymalizacja mechanizm贸w platformy Sky-Shop.
  • Udzia艂 w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
  • Praca w zespole Scrumowym聽
  • Wdra偶anie usprawnie艅 technologicznych i projektowych zgodnie z obowi膮zuj膮cymi trendami i najwy偶sz膮 jako艣ci膮
Czego oczekujemy:
  • Co najmniej 3 lata do艣wiadczenia聽jako Programista PHP
  • Znajomo艣膰 PHP w wersji co najmniej 7.x
  • Znajomo艣膰 programowania obiektowego
  • Znajomo艣膰 MySQL i znajomo艣膰 zagadnie艅 relacyjnych baz danych
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 tworzenia wydajnych system贸w i optymalizacji
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu umo偶liwiaj膮cym czytanie i pisanie dokumentacji
  • Dodatkowym atutem b臋dzie:
  • Przynajmniej podstawy znajomo艣ci baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi i technologii: GIT, Jira, Confluence, Docker, Perl
  • Znajomo艣膰 frameworka Symfony, Ext JS
  • Znajomo艣膰 JavaScript
  • Umiej臋tno艣膰 integracji po API dostawc贸w i korzystania z ich dokumentacji.
  • Do艣wiadczenie przy pracy w systemach e-commerce
Co oferujemy:
  • Pe艂ny etat - Umowa o Prac臋 lub B2B聽(Przy B2B - 9 000 - 12 000 z艂 netto)
  • Premie roczne oraz uznaniowe
  • Elastyczne godziny pracy w tym aktualnie聽g艂贸wnie praca zdalna聽
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie je偶eli jeste艣 z Krakowa
  • Niezb臋dne narz臋dzia pracy w tym 2 monitory (Mac, Windows, Linux)
  • Praca od poniedzia艂ku do pi膮tku
  • Szkolenia wewn臋trzne oraz dost臋p do Udemy
  • M艂ody ambitny zesp贸艂 30+ os贸b.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kr臋gle, piwo, wyjazdy weekendowe itp.
  • W biurze kawa, herbata, s艂odycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also