MID/SENIOR JAVA DEVELOPER

Polska

Do 22400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Chcesz dołączyć do zgranego i stabilnego zespołu?
Ten projekt jest dla Ciebie!

Będziesz miał/a okazję wziąć udział w pracach nad rozwojem portalu sprzedażowego, który rozwijamy u jednego z naszych najważniejszych klientów. Nie jest to greenfield, ale to my decydujemy o nowych funkcjonalnościach, architekturze i zmianach procesów. System jest generyczny i integruje się z wieloma usługami, a cała logika produktowa jest tworzona na podstawie aktualnych potrzeb – z wykorzystaniem Javy, Hyperona (naszego autorskiego silnika reguł biznesowych), istniejące produkty także korzystają z Drools.
Cenimy swobodną komunikację i ciągłą wymianę doświadczeń, dlatego w codziennej pracy stawiamy na Code Review.

Zespół: składa się z 12 doświadczonych developerów i architektów, Project Managera oraz Analityka.

Stos technologiczny: Java 8, Hibernate, PostgreSQL, Maven
Nauczymy Cię: Hyperon (nasz autorski nowoczesny silnik reguł biznesowych).
Czasem zetkniesz się w projekcie z: Drools, JEE 7, EJB 3.0, Wildfly (zastąpimy Spring Bootem), Liquibase.

Współpraca B2B,
stawka: do 140pln/h netto.

TWOJE ZADANIA:
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności zgodnie z opisem produktu i projektu.
  • Utrzymanie istniejących elementów aplikacji.
  • Udział w projektowaniu nowych elementów systemu.
  • Sporadyczne uczestnictwo w spotkaniach z Klientem.
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań, m.in. code review.
DOŁĄCZ DO #DECERTOTEAM JEŚLI:
  • Masz min. 3-letnie doświadczenie w projektach opartych o technologie Java.
  • Znasz dobre praktyki tworzenia kodu.
  • Swobodnie komunikujesz własne pomysły.
  • Cenisz sobie współpracę w Zespole.
  • Jesteś komunikatywny/a i samodzielny/a w działaniu.
SUPER, JEŚLI:
  • Nie są Ci obce zagadnienia frontendowe - Angular (mile widziane).
CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: zdalny (1x/miesiąc spotkanie w biurze – Warszawa).
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto/rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.