Frontend Developer

Polska

16000 - 19200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Javascript:
Regular
Angular:
Regular
ngrx:
Regular
rxjs:
Miasta
Zdalnie, 艁贸d藕
Nexio Management Sp. z o.o.聽(www.nexio.pl)聽jest firm膮 doradczo-wdro偶eniow膮 bran偶y IT. Posiadamy do艣wiadczenie we wdra偶aniu nast臋puj膮cych system贸w: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Wsp贸艂pracujemy z czo艂owymi producentami oprogramowania. Do naszych partner贸w nale偶膮 firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs i Quadient. Najwi臋cej projekt贸w realizujemy w bran偶y telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Wsp贸艂pracuj膮c z nami masz okazj臋 uczestniczy膰 w rozwojowych projektach prowadzonych dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm. Obecny projekt realizujemy w pe艂ni zdalnie.

Programista Frontend (Angular)

Opis stanowiska:
  • Budowanie warstwy interfejsu u偶ytkownika tworzonego oprogramowania z wykorzystaniem architektury SPA i frameworka Angular 9/10
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym
  • Zapoznawanie si臋 z narz臋dziami/technologiami potrzebnymi do realizacji funkcji wskazanych przez zesp贸艂
  • Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Min. 4 lata do艣wiadczenia jako Programista Frontend
  • Min. roczne do艣wiadczenie w pracy z Angular 2+ i TypeScript
  • Znajomo艣膰 RxJS i/lub NgRx oraz do艣wiadczenie w pracy z Angular Material - mile widziane
  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne - mile widziane
Oferujemy:
  • Szeroki wachlarz ciekawych i pe艂nych wyzwa艅 projekt贸w
  • Elastyczne formy wsp贸艂pracy: umowa o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia聽
  • Pakiet benefit贸w: Medicover ze stomatologi膮, FitProfit
  • Finansowanie certyfikat贸w
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶