Full Stack Developer

Polska

Do 19200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Mile widziane
JavaScript:
MySQL:
Symfony:
jQuery:
cron:
apache2:
gitlab:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Jeste艣my start-up'em dzia艂aj膮cym w obszarze big data i technologii marketingowych. Pomagamy optymalizowa膰 skuteczno艣膰 dzia艂a艅 reklamowych. Poszukujemy full-stack developera do pracy dodatkowej w wymiarze do 20 godzin miesi臋cznie.

Szukamy osoby dok艂adniej i samodzielnej, kt贸ra ma otwarty umys艂 i potrafi przek艂ada膰 skomplikowane wymagania biznesowe na proste rozwi膮zania technologiczne. Z do艣wiadczeniem na poziomie mid/senior developera i wiedz膮 w zakresie聽 backend i frontend developmentu. B臋dziesz mie膰 realny wp艂yw na budowane rozwi膮zania i tworzone produkty.

Miejsce pracy: Warszawa praca w modelu 100% zdalnie.
Wsp贸艂praca: B2B
Stawka do 120 z艂/h netto

Kluczowe technologie:
PHP, Symfony, JavaScript, jQuery, JSON, HTML, CSS, SQL, MySQL, Composer, Cron, Apache2, API, GitLab, WordPress,

Twoje zadania:
Utrzymanie i rozw贸j systemu zbieraj膮cego dane
Dba艂o艣膰 o tworzenie wydajnych, efektywnych i bezpiecznych rozwi膮za艅.
Kszta艂towanie architektury systemu.
Optymalizowanie i aktualizowanie rozwi膮za艅
Wsp贸艂praca z interesariuszami projektu

80% implementacja zmian w aplikacji
10% utrzymanie i naprawa b艂臋d贸w
10% prowadzenie analiz聽

Oczekujemy:
Co najmniej 3 - letniego do艣wiadczenia w programowaniu aplikacji webowych
Bardzo dobrej znajomo艣ci PHP i frameworka Symfony聽
Znajomo艣ci zagadnie艅 zwi膮zanych z webservices i API聽
Do艣wiadczenia w pracy z systemem kontroli wersji Git
Znajomo艣ci zagadnie艅 z zakresu system贸w reklamowych i analitycznych w szczeg贸lno艣ci systemu Google'a.

Aplikuj, je偶eli chcesz aktywnie uczestniczy膰 w rozwoju niszowego, ale ciekawego projektu biznesowego. Mo偶esz sta膰 si臋 wa偶n膮 cz臋艣ci膮 naszego zespo艂u.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶