Tester Automatyzujący z Katalon

Polska

12600 - 21000 PLN

Level
Regular
Contract
Contract of employment
Company size
5000 - 9999
Left
Finished
Technology stack
Java:
Nice to have
Groovy:
soapui:
katalon-studio:
Cities
Remote, Warszawa
Description
Dołącz do naszego projektu wspierającego pioniera polskiej bankowości korporacyjnej w zagadnieniach związanych z zabezpieczeniami bankowymi!

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu składającego się z 30 osób - programistów i analityków.

  • Stack: SoapUI, Java, Groovy, Katalon
  • Praca jest 100% zdalna | Możliwość pracy hybrydowej w Warszawie
  • Stawka od 600 do 1000 zł/dzień + VAT (B2B)
  • ~do 15 000 zł/miesięcznie brutto (UoP)

Twoje zadania

przepisywanie narzędzi z języka C# (znajomość C# nie jest wymagana)
realizacja testów funkcjonalnych systemów zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
tworzenie planu testów
przygotowywanie przypadków testowych
zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów
analiza i raportowanie wyników testów
współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu
współpraca z innymi działami testowymi firmy lub firm zewnętrznych
współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie przy usuwaniu wykrytych defektów
zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami technicznymi i biznesowymi
aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • dostępność maksymalnie w ciągu 1 miesiąca
  • min. 3 lat doświadczenia w testowaniu automatyzującym
  • znajomości technologii SoapUI, Java, Groovy, Katalon
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i prowadzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń ze współpracownikami, zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy
  • Networking, integracja z osobami o podobnych kompetencjach
  • Silosy wiedzy – Centra Kompetencyjne zostały stworzone również w celu gromadzenia wiedzy i nowinek z branży
  • Webinary oraz inne wydarzenia, wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowe i różnorodne możliwości rozwoju, wsparcie opiekunów biznesowych
  • Wsparcie ze strony Competence Center Managerów i Resource Managerów
  • Prestiżowe szkolenia prowadzone przez naszych Ekspertów – Ty i Twoi współpracownicy rozwijacie się w tym samym obszarze? Świetnie! Zebraną grupę skierujemy na zaawansowane szkolenia
  • ASTEK TEAM – działamy zespołowo, dbając jednocześnie o wsparcie jednostek, przede wszystkim zależy nam na Waszym rozwoju
  • Ciągła analiza bieżących trendów technologicznych i tworzenie podgrup kompetencyjnych – co gwarantuje łatwość w transferze między projektami

Jeśli masz doświadczenie w testowaniu automatycznym i spełniasz wymagania, zapraszamy do przesłania swojego CV, kontaktu w wiadomości prywatnej lub mailowego: imaliszewski@astek.pl

O Nas

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

🙋 Znasz osobę, która mogłaby być zainteresowana? Poleć nam znajomego i zgarnij bonus do 7000 zł! Szczegóły: https://lnkd.in/exGzzZdX
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also