QA Test Manager z językiem niemieckim (German Automotive)

Polska

19200 - 20800 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Kraków
Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta korporacyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

QA Test Managera

Miejsce pracy: 100% zdalnie (możliwość pracy z biur zlokalizowanych w większych miastach Polski)

Branża: Consulting IT (niemiecka branża motoryzacyjna)

Delegacje: nie

Start: ASAP (max. 1 msc. wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B, zatrudnienie w NEXT (outsourcing), full-time, długofalowo

Wynagrodzenie: 120 - 130 zł/h netto / h + VAT (do ustalenia)

Firma / projekt: naszym klientem jest międzynarodowa firma, współpracująca z Klientami z sektora publicznego, medycznego, bankowego, FMCG czy motoryzacyjnego. W portfolio projektów znajdują się zarówno małe projekty z niewielką liczbą testerów, jak i duże wieloletnie projekty z dziesiątkami testerów. Projekty różnią się znacznie pod względem zakresu, podejścia i technologii. Od bardziej tradycyjnego sposobu dostarczania małych i średniej wielkości systemów, po duże systemy w chmurze, z zastosowaniem AI, Cloud czy Big Data. W tym wypadku szukamy osoby do teamu realizującego zadania w projekcie dla niemieckiego automotive. Nie jest to replacement, tylko wakat dodatkowy skalowany na współpracę tylko i wyłącznie długofalową.

Proces rekrutacyjny (100% zdalny - max 2 tygodnie czas trwania):

rozmowa z rekruterem NEXT (10 minut) + przedstawienie CV do rekrutacji
I etap - spotkanie techniczne z managerem projektu / tech leadem projektu (60 minut)
II etap (opcjonalnie) - krótka rozmowa projektowa z Klientem końcowym (30-45 minut)
decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków / Responsibilities
Definiowanie procesów testowych i dokumentacji testowej w zgodzie z wymogami projektu / biznesu
Definiowanie i komunikowanie strategii testów dla projektu
Zarządzanie testami, w tym testami niefunkcjonalnymi, koordynowanie realizacji wszystkich działań testowych
Kierowanie zespołami testowymi i procesem testowym (planowanie, koordynacja i wykonywanie testów)
Sprawdzenie szczegółowych harmonogramów testów i uzgadnianie planu z Project Managerem
Śledzenie z dnia na dzień stanu przygotowania i wykonania oraz postępów w testach (w JIRA), obsługa krytycznych problemów i ocena ryzyka
Doradztwo w zakresie procesu testowania, w tym testów automatycznych
Oczekujemy/ We expect
4+ lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania
2+ lat w Test Managemencie
Solidna wiedza z obszaru QA oraz procesów testowych
Samodzielności i umiejętności pracy w szybko zmieniającym się środowisku
Wysoce rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz organizacyjnych
Nastawienia na rozwiązywanie problemów oraz podejmowania decyzji
Doświadczenia w zarządzaniu teamem testerskim
Niemiecki na poziomie B2+
Mile widziane:

Certyfikat ISTQB Advanced Test Manager
Doświadczenie w projektach sektora motoryzacyjnego
Oferujemy / We offer
Przejrzysty i uczciwy model długoterminowej współpracy (umowa B2B, umowa na czas nieokreślony)
Dowolność miejsca pracy: 100% zdalnie lub czasem z biura
Elastyczne godziny pracy (w zakresie 7-18, trzymamy się uczciwie zasad Work-Life-Balance, ale pracujmy też w takich godzinach, by w razie konieczności aktywnie komunikować się z teamem)
Stabilne i pewne zatrudnienie w firmie (korporacji) o ugruntowanej pozycji na rynku
Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy – nigdy nie będziesz świadom(a), że czegoś nie wiesz, czegoś nie wyjaśniłeś lub zostałeś „sam(a)” w projekcie)
Rozwój zawodowy, udział w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
Bardzo dojrzały i profesjonalny ekosystem rozwoju
Świadomość, że Twoje sugestie projektowe zostaną wysłuchane i wzięte pod uwagę (realny wpływ na funkcjonowanie projektu)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.