Programista Java (Regular)

Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Regular
Oracle:
Regular
Angular:
Regular
Hibernate:
Regular
Spring:
Regular
scrum:
Regular
sql:
Regular
spock:
Regular
maven:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

OPIS STANOWISKA:
  • Praca nad rozwojem systemu do zarz膮dzania procesami biznesowymi Klienta
  • Dba艂o艣膰 o wysok膮 jako艣膰 kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwi膮za艅
  • Aktywny rozw贸j oprogramowania w oparciu o Java 8, Spring
  • Udzia艂 w r贸偶norodnych projektach dotycz膮cych tworzenia, integracji i rozwoju kluczowych system贸w dla naszych Klient贸w

WYMAGANIA:
  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne
  • Minimum 5 lat do艣wiadczenia na stanowisku programisty Java
  • Wysokie umiej臋tno艣ci programistyczne oraz dobra znajomo艣膰
  • zasad programowania obiektowego i wzorc贸w projektowych
  • Do艣wiadczenie w pracy z Framework鈥檃mi Spring, Springboot oraz Hibernate
  • Dobra znajomo艣膰: Maven, Spock
  • Znajomo艣膰 relacyjnych bazy danych, SQL, Oracle
  • Komunikatywno艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
  • Do艣wiadczenie w realizacji projekt贸w w metodyce Scrum
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. poziom B2).

MILE WIDZIANE:聽
  • Mile widziane do艣wiadczenie programistyczne w zakresie technologii: JavaScript, frameworkiem AngularJS / Angular

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pe艂nych wyzwa艅 projekt贸w
  • Praca zdalna
  • Proponowane stawki do negocjacji: ok. 85 - 100 z艂/h netto + FV/ umowa B2B
  • Elastyczne formy wsp贸艂pracy: umowa o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefit贸w: Medicover (rozszerzony ze stomatologi膮), FitProfit
  • Finansowanie certyfikat贸w technicznych
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶