PL/PGSQL DEVELOPER

Polska

6000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Regular
PostgreSQL:
Regular
css:
Regular
html:
Miasta
艁贸d藕
BROWIN - lider w dziedzinie przetw贸rstwa domowego, urz膮dze艅 pomiarowych i akcesori贸w ogrodniczych. Obecny na wielu rynkach Europy. Nieprzerwanie rozwijaj膮cy si臋 od ponad 40 lat. Innowacyjny, kreatywny, nowoczesny. Zatrudniaj膮cy ciekawych ludzi.

Obecnie poszukuje kandydat贸w na stanowisko:

PL/pgSQL Developer

Miejsce pracy: 艁贸d藕

Twoje Zadania:

路聽聽聽聽聽聽聽 Programowanie nowych funkcjonalno艣ci aplikacji biznesowej w firmie z wykorzystaniem j臋zyk贸w PostgreSQL, HTML, JavaScript,

路聽聽聽聽聽聽聽 Rozwijanie i konfiguracja aplikacji biznesowej w firmie,

路聽聽聽聽聽聽聽 Opracowywanie dokumentacji kodu i dokumentacji u偶ytkownika,

路聽聽聽聽聽聽聽 Monitorowanie poprawno艣ci dzia艂ania aplikacji biznesowej, diagnostyka b艂臋d贸w,

路聽聽聽聽聽聽聽 Integracja aplikacji biznesowej z zewn臋trznymi aplikacjami, stronami internetowymi oraz oprogramowaniem na urz膮dzeniach mobilnych,

路聽聽聽聽聽聽聽 Dbanie o jako艣膰 kodu i dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

路聽聽聽聽聽聽聽 Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne,

路聽聽聽聽聽聽聽 Wiedza i umiej臋tno艣ci w zakresie programowania w j臋zykach PostgreSQL, HTML, CSS, JavaScript poparta minimum 3 letnim do艣wiadczeniem na podobnym聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽stanowisku,

路聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣膰 pisania dokumentacji kodu,

路聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia,

路聽聽聽聽聽聽聽 Podstawowa znajomo艣膰 proces贸w biznesowych,

路聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣膰 stosowania praktyk w zakresie bezpiecze艅stwa aplikacji,

路聽聽聽聽聽聽聽 Dobra organizacja pracy,

路聽聽聽聽聽聽聽 Skuteczno艣膰 w dzia艂aniu, dok艂adno艣膰, sumienno艣膰,

路聽聽聽聽聽聽聽 Samodzielno艣膰 i kreatywno艣膰,

路聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣膰 optymalizacji projektu pod k膮tem wydajno艣ci,

路聽聽聽聽聽聽聽 Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego pozwalaj膮ca na czytanie dokumentacji,

路聽聽聽聽聽聽聽 Mile widziana znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z technologiami internetowymi, sieciowymi i mobilnymi.

Wybranym kandydatom oferujemy:

路聽聽聽聽聽聽 Prac臋 w stabilnej i rozwijaj膮cej si臋 firmie, na podstawie umowy o prac臋 (kontrakt B2B r贸wnie偶 jest mo偶liwy)

路聽 聽 聽 聽Bardzo ciekawe projekty w m艂odym i kreatywnym zespole,

路聽 聽 聽 聽Samodzielne, r贸偶norodne zadania,

路聽聽聽聽聽聽 Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefit贸w (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karnety sportowe),

路聽聽聽聽聽聽 Rozw贸j osobisty i szkolenia wspieraj膮ce,

路聽聽聽聽聽聽 Przyjazn膮 atmosfer臋 pracy.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶