In偶ynier Test贸w Automatyzuj膮cych / Wydajno艣ciowych

Polska

14600 - 16800 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
soapui:
Regular
rest-api:
Regular
sql:
Regular
jmeter:
Regular
selenium-webdriver:
Miasta
Zdalnie, Warszawa

MIEJSCE PRACY: WROC艁AW/WARSZAWA/KRAK脫W - 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:
  • Planowanie, projektowanie i wykonywanie test贸w automatycznych aplikacji
  • Tworzenie i realizacja scenariuszy testowych zwi膮zanych z wydajno艣ci膮
  • Tworzenie skrypt贸w dla test贸w automatycznych
  • Pomiar wydajno艣ci systemu w celu ulepszania oprogramowania
  • Analiza i raportowanie wynik贸w test贸w
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em analityk贸w i programist贸w

WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata do艣wiadczenia zawodowego w dziedzinie automatyzacji test贸w
  • Min. rok do艣wiadczenie w testowaniu wydajno艣ci i obci膮偶enia
  • Praktyczna znajomo艣膰 narz臋dzi do automatyzacji i testowania wydajno艣ci (np. Selenium WebDriver, JMeter, itp.)
  • Do艣wiadczenie w testowaniu z wykorzystaniem REST API/Soap API
  • Wiedza i do艣wiadczenie z SQL i relacyjnymi bazami danych
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (minimum na poziomie B2)

Mile widziane:
  • Znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level

OFERUJEMY:
  • Uczestnictwo w r贸偶norodnych projektach z dost臋pem do najnowszych wzorc贸w technicznych i biznesowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do do艣wiadczenia i kwalifikacji
  • Elastyczne formy wsp贸艂pracy: kontrakt B2B lub umowa o prac臋
  • Stabilne warunki zatrudnienia, d艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac臋
  • Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologi膮), FitProfit
  • Finansowanie certyfikat贸w
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶