PL/SQL Developer

Polska

15000 - 18500 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
plsql:
Regular
git:
Regular
oracle-reports:
Regular
oracle-forms:
Regular
oracle-11g:
Miasta
Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie.

Prowadzimy r贸偶norodne projekty w obszarach bankowo艣ci, funduszy inwestycyjnych, ubezpiecze艅 i transportu - zar贸wno integracyjne/migracyjne, wymagaj膮ce zaprojektowania i stworzenia nowych rozwi膮za艅 i funkcjonalno艣ci, r贸wnie偶 serwisy istniej膮cych system贸w.

Aktualnie do jednego z projekt贸w poszukujemy osoby na stanowisko PL/SQL Developer.

Informacje og贸lne:
  • Miejsce pracy: Warszawa, okolice Galerii Mokot贸w
  • Do艣wiadczenie min. 3-4 lata
  • Rodzaj wsp贸艂pracy: pref. B2B
  • Sektor: ubezpieczeniowy
  • Wielko艣膰 teamu: 4-6 os贸b -
  • Rekrutacja on-line (video - zdalne rozmowy)
  • Na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej praca zdalna. Po okresie pandemii - praca stacjonarna z biura.

Zadania:聽
  • Projektowanie i programowanie rozwi膮za艅 w technologii Oracle DB (PL/SQL & Oracle Forms & Oracle Reports)
  • Wypracowywanie rozwi膮za艅 zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Analiza problem贸w (biznesowa i techniczna), przygotowywanie paczek ze zmianami
  • Koordynacja dzia艂a艅 z zespo艂em Java
  • Analiza wydajno艣ci bazy, optymalizacja zapyta艅 i procedur
  • Mo偶liwa praca przy projektowaniu i wdra偶aniu rozwi膮za艅 Business Intelligence

Stos technologiczny:
  • Oracle Database 11g
  • Oracle Forms i Reports
  • GIT

Narz臋dzia wytw贸rcze:
  • Forms builder
  • SQL Developer
  • PL/SQL developer
  • TortoiseGit
  • SourceTree
  • JIRA
  • Bitbucket

Nie czekaj, zaaplikuj i do艂膮cz do naszego zespo艂u!
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶