Fullstack Developer

Polska

20000 - 25920 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1000 - 2499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
SQL:
Spring:
Hibernate:
REST:
soap:
Miasta
Warszawa
Aktualnie dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developera

💰​ Wynagrodzenie: do 1200 zł netto + VAT / dzień / B2B (możliwość UoP)
🌍Lokalizacja: Warszawa - praca hybrydowa (raz w tygodniu praca z biura)

Obowiązki:
  • Budowa i rozbudowa systemów w rozproszonej architekturze mikrousługowej oraz architekturze monlitycznej dla systemów zgłaszania i obsługi szkód
  • Rozbijanie części monolitycznej na domeny i mikroserwisy przy użyciu metod DomainDrivenDesign
  • Udział w projektowaniu architektury przy użyciu nowoczesnych rozwiązań (Kafka, Kubernetes)
  • Usprawnianie obsługi wybranych procesów biznesowych
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych
  • Wykonywanie i odbieranie code review
  • Udział w ceremoniach scrumowych zwinnego zespołu
  • Codzienna współpraca w zgranym zespole chętnie dzielącym się wiedzą i zorientowanych na wytwarzanie kodu wysokiej jakości w dużych wielkowolumetrycznych

Wymagania:
  • Minimum 3 lat doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu systemów informatycznych w technologii Java
  • Bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość Java 8 i 11, Spring 5, SpringBoot oraz Hibernate 5
  • Znajomość integracji systemów z zastosowaniem REST, SOAP, AMQP, KAFKA
  • Znajomość technologii frontowych: Angular 2+, JSP
  • Znajomość rozwiązań warstwy cache np. REDIS
  • Znajomość narzędzi do raportowania operacyjnego np. Jasper Reports
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych z zastosowaniem Spock Framework, JUNIT5, Jasmine, Karma
  • Znajomość Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu (Git)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenia z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile
  • Mile widziane : praca z systemem SLS minimum 3 wydania
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.