Fullstack Developer

Polska

20000 - 25920 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1000 - 2499
Left
Finished
Technology stack
Java:
Nice to have
SQL:
Spring:
Hibernate:
REST:
soap:
Cities
Warszawa
Description
Aktualnie dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developera

💰​ Wynagrodzenie: do 1200 zł netto + VAT / dzień / B2B (możliwość UoP)
🌍Lokalizacja: Warszawa - praca hybrydowa (raz w tygodniu praca z biura)

Obowiązki:
  • Budowa i rozbudowa systemów w rozproszonej architekturze mikrousługowej oraz architekturze monlitycznej dla systemów zgłaszania i obsługi szkód
  • Rozbijanie części monolitycznej na domeny i mikroserwisy przy użyciu metod DomainDrivenDesign
  • Udział w projektowaniu architektury przy użyciu nowoczesnych rozwiązań (Kafka, Kubernetes)
  • Usprawnianie obsługi wybranych procesów biznesowych
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych
  • Wykonywanie i odbieranie code review
  • Udział w ceremoniach scrumowych zwinnego zespołu
  • Codzienna współpraca w zgranym zespole chętnie dzielącym się wiedzą i zorientowanych na wytwarzanie kodu wysokiej jakości w dużych wielkowolumetrycznych

Wymagania:
  • Minimum 3 lat doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu systemów informatycznych w technologii Java
  • Bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość Java 8 i 11, Spring 5, SpringBoot oraz Hibernate 5
  • Znajomość integracji systemów z zastosowaniem REST, SOAP, AMQP, KAFKA
  • Znajomość technologii frontowych: Angular 2+, JSP
  • Znajomość rozwiązań warstwy cache np. REDIS
  • Znajomość narzędzi do raportowania operacyjnego np. Jasper Reports
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych z zastosowaniem Spock Framework, JUNIT5, Jasmine, Karma
  • Znajomość Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu (Git)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenia z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile
  • Mile widziane : praca z systemem SLS minimum 3 wydania
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also