ARCHITEKT ZABEZPIECZEŃ IT

Aflofarm Farmacja Polska

Level
Regular
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
1000 - 2499
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Łódź
Description
Opis oferty

Dział IT w Aflofarm jest kluczowym elementem, który odpowiada za zapewnienie sprawnego i efektywnego działania systemów informatycznych. Dział IT tworzą specjaliści zajmujący się różnymi obszarami informatyki, administratorzy systemów informatycznych, programiści oraz technicy wsparcia użytkowników. Ich praca jest kluczowa dla funkcjonowania przedsiębiorstwa i wymaga ciągłego doskonalenia oraz śledzenia najnowszych trendów w dziedzinie IT.

Dział IT jest również odpowiedzialny za monitorowanie bezpieczeństwa informacji i zapobieganie zagrożeniom cybernetycznym, które mogą zagrażać firmowym danym oraz wrażliwym informacjom klientów.
Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zadania – zakres obowiązków:
  •  Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań bezpieczeństwa IT
  •  Rozwój i utrzymywanie ochrony infrastruktury przed zagrożeniami cybernetycznymi
  •  Współudział w procesie oceny dojrzałości w zakresie bezpieczeństwa IT i rekomendowanie koniecznych działań
  •  Prowadzanie analiz i testów bezpieczeństwa aplikacji, sieci i systemów IT
  •  Wdrażanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT oraz ochrony przed atakami informatycznymi
  •  Przegląd i ocena aktualnie używanych narzędzi oraz polityk/procedur/standardów z obszaru bezpieczeństwa
  •  Identyfikacja zagrożeń, obsługa incydentów oraz raportowanie
Co jest dla nas ważne:
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem przeznaczonych do tego narzędzi analitycznych
  • Znajomość rozwiązań klasy Incident Management, SIEM, SOAR oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego włącznie z rozwiązaniami opartymi o chmurę obliczeniową oraz aplikacjami SaaS
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu podstawowej analizy i obsługi incydentów bezpieczeństwa IT
  • Znajomość technologii MS Windows Server, Linux/Unix Server, rodziny protokołów TCP/IP i usług sieciowych
  • Znajomości zagrożeń sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa z tego obszaru (np. firewall, WAN, IPS/IDS, VPN, DLP, antyDDOS, itp.)
  • Umiejętność przeprowadzania analizy ryzyka oraz analizy zagrożeń i podatności infrastruktury IT
  • Znajomość standardów z obszaru bezpieczeństwa IT
  • Mile widziana certyfikacja potwierdzająca zdobyte umiejętności i doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • Pracę hybrydową/zdalną po okresie próbnym
  • Umowę o pracę/ bądź kontrakt B2B
  • Pierwszą umowę o pracę zawieraną na okres próbny 3 m-ce
  • Premie świąteczne
  • Zadbamy o Twoją formę - karta sportowa oraz sekcje sportowe
  • Zadbamy o Twój posiłek - karta Lunch Pass Sodexo
  • Zadbamy o Twoje zdrowie - prywatna opieka medyczna
  • Zadbamy o Ciebie - dostarczając co wtorek świeże owoce
  • Zadbamy o Twój odpoczynek - zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • Zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also