Młodszy Informatyk

Aflofarm Farmacja Polska

5555 - 6666 PLN

Level
Junior
Contract
Contract of employment
Company size
1000 - 2499
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Łódź
Description
Opis oferty

Aflofarm to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od ponad trzydziestu lat.

Dział IT w Aflofarm jest kluczowym elementem, który odpowiada za zapewnienie sprawnego i efektywnego działania systemów informatycznych. Dział IT tworzą specjaliści zajmujący się różnymi obszarami informatyki, administratorzy systemów informatycznych, programiści oraz technicy wsparcia użytkowników. Ich praca jest kluczowa dla funkcjonowania przedsiębiorstwa i wymaga ciągłego doskonalenia oraz śledzenia najnowszych trendów w dziedzinie IT.

Dział IT jest również odpowiedzialny za monitorowanie bezpieczeństwa informacji i zapobieganie zagrożeniom cybernetycznym, które mogą zagrażać firmowym danym oraz wrażliwym informacjom klientów.
Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Zadania- zakres obowiązków:
  • Zapewnienie obsługi i wsparcia pracowników firmy w zakresie dostarczonych i uruchomionych wewnętrznych usług informatycznych (pierwsza linia wsparcia)
  • Konfigurowanie komputerów i urządzeń sieciowych
  • Instalacja i aktualizacja oprogramowania
  • Usuwanie awarii zgłaszanych przez użytkowników
  • Obsługa i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
Kompetencje:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne informatyczne (mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe)
  • Umiejętność i doświadczenie w zakresie konfiguracji i serwisu sprzętu informatycznego
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 7/10/11
  • Znajomość zagadnień sieci LAN,protokołu TCP/IP i usług sieciowych
  • Doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników pracujących w środowisku AD
  • Praktyczna znajomość systemów drukujących, skanerów, kolektorów
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rozwiązań serwerowych oraz systemów operacyjnych MS Windows Serwer 2008/2012/2016
  • Znajomość obsługi systemów klasy Help Desk
  • Znajomość technologii Zebra
Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe
  • Zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • Zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • Zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • Zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • Zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

MŁODSZY INFORMATYK - Oferta pracy (elevato.net)

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also