Senior JAVA Developer

Wielko艣膰 firmy
500 - 999
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
kotlin:
Senior
MongoDB:
Senior
Kubernetes:
Senior
Docker:
Senior
spring-boot:
Senior
spock:
Senior
apache-kafka:
Senior
microservices:
Senior
java-8---11:
Senior
Miasta
Zdalnie, Gliwice
Jako Dzia艂 IT w ista Shared Services Polska odpowiadamy za rozw贸j, support oraz testowanie aplikacji i system贸w, administracj臋 infrastruktur膮 IT oraz automatyzacj臋 proces贸w w oparciu o Robotic Process Automation. Spotkasz nas w nowym, supernowoczesnym biurze przy ul. Dworcowej 25 w Gliwicach lub鈥 w domu - obecnie w zdecydowanej wi臋kszo艣ci pracujemy zdalnie.

Poszukujemy JAVA Developer贸w do kilku sta艂ych ciekawych projekt贸w, realizowanych w r贸偶nych technologiach. Stawiamy na swobod臋 w doborze oprogramowania oraz narz臋dzi oraz na du偶膮 samodzielno艣膰 w dzia艂aniu. Szczeg贸艂y poni偶ej.

ZADANIA:

  • Implementacja nowych funkcjonalno艣ci oraz utrzymanie systemu聽
  • Udzia艂 w przepisywaniu systemu na nowe technologie
  • Aktywne uczestniczenie w tworzeniu nowych rozwi膮za艅
  • Wsp贸艂tworzenie i modyfikowanie dokumentacji projektowej i technicznej
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku

OCZEKUJEMY:
  • Do艣wiadczenia w pracy na stanowisku JAVA Developer w podobnym tech - stacku
  • Entuzjazmu do poznania nowych rozwi膮za艅聽i technologii
  • Ch臋ci do pracy w zespole
  • Otwarto艣ci na prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Forma wsp贸艂pracy - B2B lub UoP
  • Regularne szkolenia (r贸wnie偶 certyfikowane)
  • Dost臋p do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy j臋zykowe
  • Kafeteryjny system benefit贸w
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -聽 fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej