Senior JAVA Developer

Wielkość firmy
500 - 999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
kotlin:
Senior
MongoDB:
Senior
Kubernetes:
Senior
Docker:
Senior
spring-boot:
Senior
spock:
Senior
apache-kafka:
Senior
microservices:
Senior
java-8---11:
Senior
Miasta
Zdalnie, Gliwice
Jako Dział IT w ista Shared Services Polska odpowiadamy za rozwój, support oraz testowanie aplikacji i systemów, administrację infrastrukturą IT oraz automatyzację procesów w oparciu o Robotic Process Automation. Spotkasz nas w nowym, supernowoczesnym biurze przy ul. Dworcowej 25 w Gliwicach lub… w domu - obecnie w zdecydowanej większości pracujemy zdalnie.

Poszukujemy JAVA Developerów do kilku stałych ciekawych projektów, realizowanych w różnych technologiach. Stawiamy na swobodę w doborze oprogramowania oraz narzędzi oraz na dużą samodzielność w działaniu. Szczegóły poniżej.

ZADANIA:

  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie systemu
  • Udział w przepisywaniu systemu na nowe technologie
  • Aktywne uczestniczenie w tworzeniu nowych rozwiązań
  • Współtworzenie i modyfikowanie dokumentacji projektowej i technicznej
  • Współpraca z zespołem w międzynarodowym środowisku

OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku JAVA Developer w podobnym tech - stacku
  • Entuzjazmu do poznania nowych rozwiązań i technologii
  • Chęci do pracy w zespole
  • Otwartości na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Forma współpracy - B2B lub UoP
  • Regularne szkolenia (również certyfikowane)
  • Dostęp do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy językowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -  fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.