Trener DevOps

LearnIT

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
10 - 24
Left
28 days
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Remote
Description
Do zespołu LearnIT– lidera w branży szkoleniowej, poszukujemy trenera z pasją oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu DevOps.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć on-line według istniejących programów szkoleniowych w LearnIT z zakresu DevOps.
• Sprawdzanie zadań domowych, projekty dyplomowe;
•Prowadzic komunikacje ze studentami w sprawie problemów związanych z produktami.

Wymagania:
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod zarządzania lub doświadczenie wytwarzaniu oprogramowania
• Znajomość podstawowych metodologii i najlepszych praktyk DevOps;
• Wiedza i doświadczenie w pracy z infrastrukturą Cloud;
• Osoba z pasją, która kocha to co robi i chce dzielić się wiedzą;
• Doświadczenie trenerskie/szkoleniowe lub certyfikat akredytowanego trenera lub ukończony
kurs trenerski. (ale nie jest to wymagane)

Oferujemy:
• Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży szkoleniowej
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w zespole zmotywowanym do osiągania efektów i nastawionym na realizację celów.
• Dużą ilość ciekawej pracy, możliwość współtworzenia firmy i kreowania wizji jej dalszego rozwoju.
•Pracę w 100% zdalną
•Autorskie scenariusze lekcji oraz materiały przygotowane przez naszą firmę, dzięki czemu prowadzenie lekcji jest łatwe i przyjemne
•Formę współpracy na podstawie umowy B2B (faktura)
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also