PHP Symfony Developer

Stack technologiczny
PHP7:
Senior
Javascript:
Senior
PostgreSQL:
Senior
MySQL:
Senior
Symfony:
Senior
git:
Senior
php5:
Senior
REST:
Senior
Miasta
Warszawa
Opis
⚫Branża public

⚫Warszawa Centrum (obecnie 100% praca zdalna)

⚫600 – 680 PLN/dzień netto na B2B

⚫Start ASAP

Oczekiwania:

-     doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku programowania PHP 5 /7 (minimum 3 lata doświadczenia),

-     bardzo dobra praktyczna umiejętności pracy we wsparciu frameworków Symfony 2-4,

-     umiejętność programowania w JavaScript,

-     znajomość wzorców projektowych stosowanych w PHP, JavaScript,

-     praktyczna znajomość komunikacji przy pomocy REST,

-     znajomość języka SQL oraz baz danych MySQL, PostgreSQL,

-     umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.

Obowiązki:

-     budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w firmie,

-     prowadzenie dokumentacji technicznej dla aplikacji Zamawiającego,

-     propozycja wdrażania usprawnień w obszarze rozwoju oprogramowania (narzędzia, propozycje usprawnień procesu testowania u Zamawiającego),

-     konsultacja podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.