React Native Developer

Polska

4000 - 12000 PLN

Level
Regular
Contract
Contract of employment
Company size
25 - 49
Left
Finished
Technology stack
React:
Senior
react-native:
Senior
Cities
Lublin
Description
Hej :)
Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje?
Programowanie jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać?
Masz dość pracy w wielkich korporacjach gdzie jesteś „jednym z wielu”?
Uważam że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie :)

Poszukujemy:
React Native Developera

Miejsce pracy: Lublin

Firma specjalizuje się w:
• Tworzeniu serwisów internetowych, które są efektywne i atrakcyjne dla oka
• Projektowaniu zaawansowanych aplikacji mobilnych na systemy iOS i Android
• Dostarczaniu szytych na miarę rozwiązań IT, które zmieniają oblicze biznesu

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:
• Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
• Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
• Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach (firma pracuje w godzinach 6:00 – 18:00), od poniedziałku do piątku
• Umowę o pracę / Umowę zlecenie lub B2B (zależne od twoich preferencji)
• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności: 4 000 - 12 00 netto (5 500 – 17 000 zł brutto) - UoP/UZ oraz adekwatnie do tego B2B
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
• Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
• Szkolenia poszerzające kompetencje

Prosty i jasny zakres obowiązków:
• Tworzenie nowych oraz rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
• Tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologie hybrydowe

Jeśli:
• Posiadasz min. roczne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych opartych o framework React Native
• Znasz React Native, React, JavaScript, ES6, TypeScript, Async / Await
• Nie są Ci obce Build tools / Package manager (np. webpack, npm) oraz Websocket / REST API
• Wzorce projektowe oraz System kontroli wersji (GIT, SVN, itp.) nie mają przed Tobą tajemnic
• Twój j. angielski jest na poziomie min. B2

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also