DevOps Engineer (mid)

Polska

4000 - 10000 PLN

Level
Regular
Contract
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Wrocław
Description
Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:
 - projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury pod chmurowe komponenty Grupy,
 - projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury monitorującej usługi,
 - projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań zabezpieczających,
 - bieżąca kontrola i skalowanie infrastruktury wraz ze wzrastającym ruchem,
 - reagowanie w sytuacjach krytycznych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
 - posiadasz znajomość systemu Linux przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
 - znasz narzędzia do automatyzacji zarządzania serwerami opartymi o Linux,
 - znasz przynajmniej 1 język skryptowy dostępny na platformie Linux,
 - masz obszerną wiedzę z platformy Docker,
 - znasz MySQL i MongoDB na poziomie administracyjnym,
 - obsługiwałeś już aplikacje SaaS’owe,
 - posiadasz znajomość serwerów HTTP (nginx, apache) i serwerów pośredniczących (HAProxy, ProxySQL, Envoy itp.),
 - pracowałeś już z GITem, RabbitMQ, a także jednym z języków skryptowych (np. Python),
 - nie są Ci obce - zagadnienia sieciowe (od TCP/IP do HTTP) i doświadczenie w pracy z dużymi dostarczycielami usług hostingowych (Azure, OVH, Amazon Web Services) - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:
 - pracę z nowoczesnymi technologiami,
 - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
 - szkolenia wewnętrzne,
 - pracę w luźnej atmosferze,
 - po okresie próbnym mozliwość częściowej pracy zdalnej.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also