Service Delivery Manager - IT Operations

Polska

24000 - 32000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: FMCG
  • Siedziba firmy: Warszawa / Katowice / zdalnie
  • Charakter projektu: Transformacja i migracja system贸w do nowych narz臋dzi
  • Praca zdalna: 100%
  • Podr贸偶e s艂u偶bowe: okazjonalnie (obecnie wstrzymane) do Pary偶a i Warszawy
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • Wielko艣膰 zespo艂u: 3 SDM, 5 Operations Engineers, wielu wewn臋trznych interesariuszy
  • J臋zyki: angielski C1, mile widziany francuski
  • Metodologia: przej艣cie z Waterfall do Agile
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia, 24k-32k miesi膮c / B2B lub umowa o prac臋
  • Tech stack: Tivoli Workload Scheduler, ServiceNow
Opis stanowiska:
  • Realizacja zada艅 projektowych zwi膮zanych ze zg艂oszeniami serwisowymi
  • Zapewnienie odpowiedniego kierunku zmian i rozwoju system贸w centralnych przez Vendora
  • W ramach wymiany obecnego narz臋dzia do zarz膮dzania zg艂oszeniami (przej艣cie z Lotus Notes DB do ServiceNow): opracowanie materia艂贸w szkoleniowych, przeszkolenie zespo艂贸w centralnych i na ca艂ym 艣wiecie, pe艂nie funkcji osoby聽 kontaktowej dla zarz膮dzania t膮 zmian膮
  • Przygotowanie zakresu projektu oraz uzasadnienia biznesowego we wsp贸艂pracy z kierownikiem zespo艂u: 聽
  • wymiana narz臋dzia do planowania na Stonebranch, uruchomienie samoobs艂ugowego portalu zaopatrzeniowego, r贸偶ne inne mo偶liwo艣ci w ramach 2-letniego planu rozwoju us艂ug
Wymagania:
  • Do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu DC w du偶ych mi臋dzynarodowych projektach
  • Dobra znajomo艣膰 ServiceNow i rodziny narz臋dzi Tivoli
  • Dobre zrozumienie proces贸w produkcyjnych IT i najlepszych praktyk
  • Do艣wiadczenie w zarz膮dzanie outsourcowan膮 us艂ug膮 / organizacj膮 produkcji IT np. budowanie kr贸tko / 艣rednioterminowego planu ci膮g艂ego doskonalenia z outsourcerem, definiowanie standard贸w technicznych, audyt jako艣ci i akceptacji, kwalifikacja i proof-check zg艂oszenia u偶ytkownika przed przekazaniem ich do outsourcera do realizacji
  • Umiej臋tno艣膰 zarz膮dzania produkcj膮 IT: kryzys, zmiany, wydania / go live
  • Umiej臋tno艣膰 przeprowadzania analiz mo偶liwo艣ci 艂膮cz膮cych aspekty funkcjonalne, techniczne, operacyjne (organizacja/procesy produkcji IT) i finansowe
  • Potwierdzona znajomo艣膰 kilku technologii zwi膮zanych z systemem (z poziomu administratora systemu), w tym mile widziane w zakresie scheduler贸w
  • Bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (kontekst mi臋dzynarodowy + indyjski outsourcer)
Oferujemy:
  • Sta艂膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Stabilne i mi臋dzynarodowe projekty
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶