Senior PHP Developer

Polska

15000 - 18000 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
50 - 99
Left
Finished
Technology stack
PHP 7:
Senior
MySQL:
Regular
Symfony:
Regular
Cities
Warszawa
Description

Dla naszego Klienta, polskiego software house specjalizującego się w wytwarzaniu innowacyjnego oprogramowana dla sektora FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202011/20110004

Obowiązki

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji dla sektora FMCG
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją techniczną
  • Dbałość o wysoka jakość tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Minimum siedem lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku PHP developera
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość frameworka Symfony
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy w SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also