PHP Developer

Polska

5000 - 9000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Symfony:
Regular
Laravel:
Regular
PHP:
Miasta
Pozna艅
Dla naszego klienta- agencji marketingu zintegrowanego poszukujemy PHP Developera. Firma to obecnie 70-cio osobowy zesp贸艂, kt贸ry co roku od 10 lat wygrywa liczne nagrody w swojej bran偶y.

Wdra偶aj膮 艂膮cznie ok. 80 projekt贸w rocznie. Du偶o ma艂ych (loterie i konkursy) oraz ok. 25 projekt贸w d艂ugoterminowych typu program lojalno艣ciowy, czy grywalizacja, kt贸re s膮 bardziej wymagaj膮ce. Projekty to g艂贸wnie obs艂uga proces贸w, elementy ecommercowe, integracje api, obs艂uga zewn臋trznych danych, du偶o liczenia.

Du偶a autonomia w zakresie stosowanych rozwi膮za艅, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego - Laravel.

Poszukujemy kogo艣 do bie偶膮cej pracy na powy偶szych projektach, czyli nowe wdro偶enia i obs艂uga/rozw贸j bie偶膮cych.

Praca w Poznaniu. Standardowo w siedzibie, ale aktualnie preferowana praca zdalna.

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomo艣ci j臋zyka PHP 5.6/7 udokumentowanej zrealizowanymi projektami (min. 2 letnie do艣wiadczenie)
  • Znajomo艣膰 SQL
  • Znajomo艣膰 HTML, CSS, JavaScript na potrzeby back-endu
  • Dodatkowym atutem b臋dzie przedstawienie projektu zrealizowanego za pomoc膮 dowolnego framework'a PHP (preferowany Laravel lub Symfony)
  • Znajomo艣ci GIT
Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymanie system贸w program贸w lojalno艣ciowych oraz grywalizacji
  • Tworzenie aplikacji webowych (promocje, loterie, CQRS, systemy lojalno艣ciowe, grywalizacje)
  • Projektowanie baz danych na potrzeby projekt贸w, optymalizacja zapyta艅 SQL
Oferujemy:

  • Praca z do艣wiadczonym zespo艂em (team leader back-end kilkana艣cie lat do艣wiadczenia w bran偶y; front-end: 7 lat)
  • Znakomite 艣rodowisko do rozwoju
  • Du偶a autonomia w zakresie stosowanych rozwi膮za艅, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego - Laravel
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do szkole艅, konferencji
  • Wynagrodzenie w przedziale: 5 000 - 9 000 z艂 netto (wraz z urlopem 20/26 dni)
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶