PHP Developer

Polska

5000 - 9000 PLN

Level
Regular
Contract
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Symfony:
Regular
Laravel:
Regular
PHP:
Regular
Cities
Pozna艅
Description
Dla naszego klienta- agencji marketingu zintegrowanego poszukujemy PHP Developera. Firma to obecnie 70-cio osobowy zesp贸艂, kt贸ry co roku od 10 lat wygrywa liczne nagrody w swojej bran偶y.

Wdra偶aj膮 艂膮cznie ok. 80 projekt贸w rocznie. Du偶o ma艂ych (loterie i konkursy) oraz ok. 25 projekt贸w d艂ugoterminowych typu program lojalno艣ciowy, czy grywalizacja, kt贸re s膮 bardziej wymagaj膮ce. Projekty to g艂贸wnie obs艂uga proces贸w, elementy ecommercowe, integracje api, obs艂uga zewn臋trznych danych, du偶o liczenia.

Du偶a autonomia w zakresie stosowanych rozwi膮za艅, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego - Laravel.

Poszukujemy kogo艣 do bie偶膮cej pracy na powy偶szych projektach, czyli nowe wdro偶enia i obs艂uga/rozw贸j bie偶膮cych.

Praca w Poznaniu. Standardowo w siedzibie, ale aktualnie preferowana praca zdalna.

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomo艣ci j臋zyka PHP 5.6/7 udokumentowanej zrealizowanymi projektami (min. 2 letnie do艣wiadczenie)
  • Znajomo艣膰 SQL
  • Znajomo艣膰 HTML, CSS, JavaScript na potrzeby back-endu
  • Dodatkowym atutem b臋dzie przedstawienie projektu zrealizowanego za pomoc膮 dowolnego framework'a PHP (preferowany Laravel lub Symfony)
  • Znajomo艣ci GIT
Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymanie system贸w program贸w lojalno艣ciowych oraz grywalizacji
  • Tworzenie aplikacji webowych (promocje, loterie, CQRS, systemy lojalno艣ciowe, grywalizacje)
  • Projektowanie baz danych na potrzeby projekt贸w, optymalizacja zapyta艅 SQL
Oferujemy:

  • Praca z do艣wiadczonym zespo艂em (team leader back-end kilkana艣cie lat do艣wiadczenia w bran偶y; front-end: 7 lat)
  • Znakomite 艣rodowisko do rozwoju
  • Du偶a autonomia w zakresie stosowanych rozwi膮za艅, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego - Laravel
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do szkole艅, konferencji
  • Wynagrodzenie w przedziale: 5 000 - 9 000 z艂 netto (wraz z urlopem 20/26 dni)
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also