Tester automatyzuj膮cy

Polska

11620 - 15100 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1000 - 2499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
cypress:
Mile widziane
REST:
selenium:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Zadania:

tworzenie i utrzymanie test贸w automatycznych E2E;
analiza wynik贸w test贸w, identyfikacja i raportowanie b艂臋d贸w;
podnoszenie jako艣ci wytwarzanego oprogramowania we wsp贸艂pracy z developerami i testerami manualnymi;
wsp贸艂praca w zakresie rozwi膮zywania wykrytych problem贸w oraz proponowanie usprawnie艅 zwi膮zanych ca艂ym z procesem wytwarzania oprogramowania;
wsparcie tester贸w manualnych w rozwoju w obszarze automatyzacji;
wsp贸艂praca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymaga艅 w obszarze test贸w;
wdra偶anie i wykorzystywanie narz臋dzi wspieraj膮cych procesy testowe.

Nasze wymagania:

masz min. 2 lata do艣wiadczenia w zakresie automatyzowania proces贸w testowania;
bardzo dobra znajomo艣膰 Cypress (JavaScript), Selenium;
umiej臋tno艣膰 testowania REST API;
do艣wiadczenie w testowaniu UI, RWD;
umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia, spostrzegawczo艣膰, dociekliwo艣膰;
umiej臋tno艣膰 pracy w zespole, cierpliwo艣膰.
Dodatkowo docenimy, je艣li:

znasz 聽Jmeter, Postman, ;
bra艂e艣 udzia艂 w tworzeniu dobrze wygl膮daj膮cych i 艣wietnie dzia艂aj膮cych aplikacji webowych i mobilnych;
posiadasz certyfikat ISTQB.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o preferowan膮 form臋 wsp贸艂pracy
Mo偶liwo艣膰 realizacji projekt贸w z obszaru rozwoju system贸w
Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego w ramach struktur wewn臋trznych (艣cie偶ka eksperta / architekta / lidera zespo艂u)
Elastyczne godziny pracy
Mo偶liwo艣膰 w pe艂ni pracy zdalnej
Realny wp艂yw na spos贸b realizacji projektu
Mo偶liwo艣膰 skorzystania z benefit贸w pozap艂acowych na preferencyjnych warunkach
Zni偶ka pracownicza na cz臋艣ci samochodowe grupy Inter Cars
Darmowe miejsce parkingowe聽
Szkolenia wewn臋trzne i zewn臋trzne rozwijaj膮ce kompetencje mi臋kki i techniczne
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶