Tester automatyzuj膮cy

Polska

11620 - 15100 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1000 - 2499
Left
Finished
Technology stack
cypress:
Nice to have
REST:
selenium:
Cities
Remote, Warszawa
Description
Zadania:

tworzenie i utrzymanie test贸w automatycznych E2E;
analiza wynik贸w test贸w, identyfikacja i raportowanie b艂臋d贸w;
podnoszenie jako艣ci wytwarzanego oprogramowania we wsp贸艂pracy z developerami i testerami manualnymi;
wsp贸艂praca w zakresie rozwi膮zywania wykrytych problem贸w oraz proponowanie usprawnie艅 zwi膮zanych ca艂ym z procesem wytwarzania oprogramowania;
wsparcie tester贸w manualnych w rozwoju w obszarze automatyzacji;
wsp贸艂praca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymaga艅 w obszarze test贸w;
wdra偶anie i wykorzystywanie narz臋dzi wspieraj膮cych procesy testowe.

Nasze wymagania:

masz min. 2 lata do艣wiadczenia w zakresie automatyzowania proces贸w testowania;
bardzo dobra znajomo艣膰 Cypress (JavaScript), Selenium;
umiej臋tno艣膰 testowania REST API;
do艣wiadczenie w testowaniu UI, RWD;
umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia, spostrzegawczo艣膰, dociekliwo艣膰;
umiej臋tno艣膰 pracy w zespole, cierpliwo艣膰.
Dodatkowo docenimy, je艣li:

znasz 聽Jmeter, Postman, ;
bra艂e艣 udzia艂 w tworzeniu dobrze wygl膮daj膮cych i 艣wietnie dzia艂aj膮cych aplikacji webowych i mobilnych;
posiadasz certyfikat ISTQB.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o preferowan膮 form臋 wsp贸艂pracy
Mo偶liwo艣膰 realizacji projekt贸w z obszaru rozwoju system贸w
Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego w ramach struktur wewn臋trznych (艣cie偶ka eksperta / architekta / lidera zespo艂u)
Elastyczne godziny pracy
Mo偶liwo艣膰 w pe艂ni pracy zdalnej
Realny wp艂yw na spos贸b realizacji projektu
Mo偶liwo艣膰 skorzystania z benefit贸w pozap艂acowych na preferencyjnych warunkach
Zni偶ka pracownicza na cz臋艣ci samochodowe grupy Inter Cars
Darmowe miejsce parkingowe聽
Szkolenia wewn臋trzne i zewn臋trzne rozwijaj膮ce kompetencje mi臋kki i techniczne
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also