Java Tech Lead

Polska

25600 - 32000 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
50 - 99
Left
Finished
Technology stack
Java:
Nice to have
Angular:
Apache Kafka:
RabbitMQ:
Docker:
Jenkins:
Cities
Pozna艅
Description
Dla naszego Klienta, jednego z czo艂owych bank贸w w Polsce, poszukujemy do艣wiadczonego Java Tech Leada do艣wiadczonego w projektowaniu system贸w.

Stawka: 160 - 200 PLN netto + VAT/h

Miejsce pracy: zdalnie, wizyty w biurze w Poznaniu 1-2 razy w miesi膮cu.

Zatrudnienie bezpo艣rednio przez Bank do stabilnego, d艂ugoterminowego projektu.

Zadania, kt贸re b臋dziesz wykonywa膰:

  • aktywny udzia艂 w pracach technicznych zespo艂u na wszystkich etapach projektowania, wytwarzania i utrzymania produktu - wsp贸艂praca z Product Ownerem, solution architektem i administratorami
  • odpowiedzialno艣膰 za definiowanie, doskonalenie i jako艣膰 procesu wytwarzania oprogramowania (SDLC) we wsp贸艂pracy z liderem test贸w
  • wsparcie Product Ownera w zarz膮dzeniu d艂ugiem technicznym, jako艣ci膮 techniczn膮 produktu i ryzykami IT
  • aktywne dbanie o terminowe dostarczanie zmian odpowiedniej jako艣ci w za艂o偶onej roadmapie
  • definiowanie i planowanie roadmapy rozwoju technicznego produktu zgodnie ze strategi膮 IT
  • rozw贸j i ocena merytoryczna developer贸w we wsp贸艂pracy z prze艂o偶onym developer贸w
  • aktywny udzia艂 w rozwijaniu produktu jako developer

Nasze oczekiwania:

  • do艣wiadczenia w pracy jako lider techniczny
  • do艣wiadczenie w projektowaniu i implementacji system贸w informatycznych
  • bardzo dobra znajomo艣膰 Java i praktyk programistycznych
  • znajomo艣膰 lub gotowo艣膰 do poznania technologii: Spring Boot, Angular, Docker, OpenShift, Kafka, RabbitMQ, SQL, Redis, Jenkins
  • znajomo艣膰 lub gotowo艣膰 do poznania: architektury heksagonalnej, architektury mikroserwis贸w, architektury zorientowanej na zdarzenia
  • wysokiej motywacji w艂asnej oraz umiej臋tno艣ci motywowania innych
  • umiej臋tno艣膰 efektywnego rozwi膮zywania problem贸w
  • praktyczne do艣wiadczenie rozwoju produkt贸w w metodykach zwinnych
  • dobrych umiej臋tno艣ci interpersonalnych

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B ze stawk膮 do 200 PLN netto + VAT/h
  • stabiln膮 i d艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac臋
  • prac臋 z do艣wiadczonymi liderami i ekspertami
  • realny wp艂yw na rozw贸j produkt贸w dostarczanych klientom
  • atmosfer臋 szacunku i mo偶liwo艣膰 ci膮g艂ego rozwoju
  • prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also