PHP Developer

Polska

13000 - 14000 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
25 - 49
Left
Finished
Technology stack
MongoDB:
Senior
MySQL:
Senior
Oracle:
Senior
linux:
Senior
Cities
Warszawa
Description
Dla naszego Klienta z branży medialnej poszukujemy PHP Developera z 5 – letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

⚫Warszawa Mokotów (obecnie praca zdalna)

⚫Proponowane wynagrodzenie: 13 000 – 14 000 PLN/miesiąc netto na B2B

⚫Długofalowa współpraca

⚫Start w przeciągu 2 tygodni

Projekt dotyczy serwisu obsługującego Euro 2021.

Oczekiwania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty PHP
Bardzo dobra znajomość języka PHP 5.x/7.x
Znajomość programowania obiektowego OOP
Znajomość baz danych tj. Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis
Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków MVC
Dobra znajomość środowiska Linux (Debian)
Doświadczenie w pracy z aplikacjami z dużym ruchem > 1mln/dziennie UU

Obowiązki:

Tworzenie warstwy backendowej serwisu tj. API, tokeny itp.
Tworzenie API dla aplikacji mobilnych oraz smart
Obsługa formularzy
Tworzenie dokumentacji technicznej
Czynny udział w projektowaniu architektury rozwiązania
Udział we wdrożeniu oraz utrzymaniu serwisu

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also